Російська пропаганда в Угорщині залишається актуальною: голова угорської громади Києва про загрози.
Занепокоєння щодо російської пропаганди
Як повідомляє Espreso.tv: Голова угорської громади Києва та Київської області Тібор Томпа висловив занепокоєння щодо впливу російської пропаганди в Угорщині. Він зазначив, що це явище потребує боротьби та активізації проєвропейських ініціатив. Томпа висловив свої думки в програмі "Євроінтеграція" на Slawa TV та Еспресо, підкреслюючи важливість протидії інформаційному тиску з боку Росії.
Тібор Томпа звернув увагу на те, що російська пропаганда в Угорщині залишається дуже актуальною. Він також вказав, що центральним штабом прем'єр-міністра Віктора Орбана стало російське посольство в Будапешті. За словами Томпи, більше ніж мільйон людей проголосувало за Орбана, що свідчить про значний вплив його політики на угорське суспільство.
Проблеми з інформаційною безпекою
Крім того, Томпа зазначив, що багато пропагандистських медіа в угорському інформаційному просторі починають руйнуватись. Це може свідчити про зміни в медіапейзації країни, однак загроза російської пропаганди залишається. Він також підкреслив, що Росія посилила інформаційний тиск проти євроінтеграції України, що є важливим питанням для обох країн.
“Потрібно, щоб українські медіа максимально були присутні на Закарпатті”, - зазначив Тібор Томпа.
Таким чином, активізація проєвропейських ініціатив, на думку голови угорської громади, є важливим кроком для протистояння російській пропаганді та зміцнення європейського вибору України.
Висловлювання Тібора Томпи підкреслює важливість інформаційної безпеки в умовах зростаючого впливу російської пропаганди на суспільство в Угорщині, що може негативно позначитися на відносинах між двома країнами. Підтримка проєвропейських ініціатив та активізація українських медіа в регіоні можуть стати важливими чинниками для протидії дезінформації та зміцнення української присутності в інформаційному просторі Закарпаття.
Читайте також
- Україна посилює антидроновий захист: понад 200 км доріг накрили сітками
- ISW спростував заяви Путіна про успіхи армії РФ: що відбувається на фронті
- Вибори в Арменії 7 червня: Москва посилює тиск на Єреван
- Трамп заявив, що Зеленський і Путін мають самі розв’язати питання війни
- Сибига про відмову Путіна від переговорів: це стратегічна помилка для Росії
- Керченський міст перетворюється на дорогу в пекло: чому він не працює на РФ

