Російський дрон влучив у пасажирський потяг на Сумщині: Укрзалізниця скасовує рейси.
Інцидент з дронами на Сумщині
Як повідомляє TSN.ua: 14 березня російський дрон влучив у приміський пасажирський потяг 'Смородине — Ворожба' на Сумщині. Інцидент стався поблизу села Новоселиця Верхньосироватської громади. Внаслідок атаки постраждалих немає, усі пасажири потяга були евакуйовані.
Зміни у маршрутах потягів
У зв'язку із цими атаками 'Укрзалізниця' змінює маршрути багатьох потягів. Скасовані рейси в Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях. Ця подія сталася на фоні загострення ситуації, адже 12 березня російська армія атакувала територію залізничної станції у Сумській області.
Атаки РФ на залізницю продовжують викликати занепокоєння серед населення та вимагають відповідних заходів з боку транспортних компаній. 'Укрзалізниця' працює над забезпеченням безпеки пасажирів і коригує свою діяльність у відповідь на загрози.
Цей інцидент підкреслює постійну загрозу, яку становлять атаки з повітря для цивільного транспорту в Україні, особливо в прикордонних регіонах.
Зміни в маршрутах потягів свідчать про необхідність адаптації транспортних компаній до нових реалій безпеки, що виникають внаслідок військових дій. Підвищена увага до безпеки пасажирів є вкрай важливою у контексті поточної ситуації в країні.
Читайте також
- Російська атака на Запорізьку область: троє загиблих та поранені через удари по електровозу і зупинці
- Обстріли Херсонщини 7 червня: п’ятеро постраждалих, пошкоджені будинки
- Російський дрон атакував ядерне сховище під Чорнобилем: радіаційний фон у нормі
- Росіяни прицільно обстріляли рятувальників ДСНС на Сумщині: є пошкодження техніки
- Російський дрон вдарив по сховищу ядерного палива в Чорнобильській зоні: справа дійде до МАГАТЕ
- Росія атакувала сховище ядерних відходів у Чорнобильській зоні: що відомо

