Російський удар по Славянську: 4 загиблих та 20 поранених, серед них 14-річна дівчина.
Трагедія в Славянську
Як повідомляє UATV: 10 березня внаслідок російського удару по Славянську, що на Донеччині, загинули 4 людини, а 20 отримали поранення, серед яких є 14-річна дівчина. Атака була здійснена за допомогою мінімум трьох керованих авіабомб. Остання інформація про кількість постраждалих була надана головою Донецкої обласної військової адміністрації Вадимом Филашкиним.
Пошкодження інфраструктури
Вадим Филашкин зазначив, що внаслідок обстрілу пошкоджено:
- 12 багатоповерхових будинків,
- один приватний дім,
- адміністративну будівлю,
- 20 автомобілів.
“Опять — циничный удар по гражданским. На этот раз россияне сбросили на пригород Славянска три авиабомбы.” — Вадим Филашкин
Цей інцидент ще раз підтверджує загострення ситуації в регіоні, що викликає занепокоєння серед місцевих жителів та міжнародної спільноти. З огляду на численні жертви серед цивільного населення та значні руйнування інфраструктури, події в Славянську можуть вплинути на подальшу ескалацію конфлікту в Україні. Такі атаки підкреслюють потребу в термінових гуманітарних заходах та міжнародній підтримці для забезпечення безпеки цивільних осіб в зоні конфлікту.
Читайте також
- Підрив Каховської ГЕС: 200 000 га екосистеми знищено, а на дні водосховища зростає 400 видів рослин
- ВООЗ оголосила надзвичайну ситуацію через новий спалах Еболи: 82 смерті за добу
- ЗАЕС знову знеструмлена: чи вдалося відновити живлення після 18-го блекауту
- У Польщі зафіксували торнадо: небезпека виявилася більшою, ніж прогнозували
- Смертельна ДТП у Києві: водій із 10 штрафами за швидкість насмерть збив дитину
- Екснардепа Олега Тягнибока поранено на фронті: що відомо про стан

