Прикордонники знищили 6 Shahed та 33 гармати РФ за тиждень: результати атак.
18.08.2025
879
Журналист
Шосталь Александр
18.08.2025
879
Прикордонники ефектно руйнують російських окупантів та їх техніку. Вони оголосили кількість знищеного за один тиждень.
Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України у Telegram у понеділок, 18 серпня.
Удари по окупантах
Протягом 11-17 серпня прикордонники знищили два танки, одну бойову броньовану машину та 33 одиниці артилерії. Крім того, вони успішно зруйнували шість ударних безпілотників типу Shahed.
Серед інших ударів прикордонників за тиждень:
- 15 складів БК та ПММ;
- 115 засобів зв’язку, комплекси спостереження та РЕБ;
- 631 позиція та укриття окупантів;
- 138 автомобільної та спецтехніки;
- 549 безпілотників тактичного рівня;
- чотири мости та маломірні плавзасоби.
Нагадаємо, на Харківщині воїни підрозділу 'Фенікс' ДПСУ взяли в полон двох окупантів за допомогою дрона.
Раніше прикордонники показали, як завдають ударів по логістиці загарбників на Харківському напрямку.
Прикордонники України активно продовжують нейтралізовувати російських окупантів та їхню техніку на кордоні з окупованим Кримом та на Донбасі. Їх ефективні дії допомагають утримувати ситуацію під контролем та захищати територіальну цілісність України.Читайте также
- Буданов пообещал скорый обмен пленными: «Дай Бог, на днях увидите»
- Переговоры Рютте с Трампом в Вашингтоне: удастся ли сохранить единство НАТО?
- Рейтинг президента Польщі: Навроцький випередив Головню — як це пов'язано з позбавленням Зеленського нагороди
- Глава Минюста Германии в Киеве: старт нового этапа юридического партнерства на пути в ЕС
- Молдаванам упростили путь к гражданству Украины: главные нововведения
- Из плена возвращены 160 украинских воинов: подробности обмена

