Прикордонники знищили 6 Shahed та 33 гармати РФ за тиждень: результати атак.
18.08.2025
872
Журналіст
Шосталь Олександр
18.08.2025
872
Прикордонники ефектно руйнують російських окупантів та їх техніку. Вони оголосили кількість знищеного за один тиждень.
Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України у Telegram у понеділок, 18 серпня.
Удари по окупантах
Протягом 11-17 серпня прикордонники знищили два танки, одну бойову броньовану машину та 33 одиниці артилерії. Крім того, вони успішно зруйнували шість ударних безпілотників типу Shahed.
Серед інших ударів прикордонників за тиждень:
- 15 складів БК та ПММ;
- 115 засобів зв’язку, комплекси спостереження та РЕБ;
- 631 позиція та укриття окупантів;
- 138 автомобільної та спецтехніки;
- 549 безпілотників тактичного рівня;
- чотири мости та маломірні плавзасоби.
Нагадаємо, на Харківщині воїни підрозділу "Фенікс" ДПСУ взяли в полон двох окупантів за допомогою дрона.
Раніше прикордонники показали, як завдають ударів по логістиці загарбників на Харківському напрямку.
Прикордонники України активно продовжують нейтралізовувати російських окупантів та їхню техніку на кордоні з окупованим Кримом та на Донбасі. Їх ефективні дії допомагають утримувати ситуацію під контролем та захищати територіальну цілісність України.Читайте також
- Окупанти в Маріуполі визнали «нічийним» 15% житла: власникам дали термін до липня
- У Києві підняли кримськотатарський прапор: чи повернеться Крим під контроль України
- Зустріч Путіна та Лукашенка на Валдаї: чи втягне Росія Білорусь у війну
- НАТО оголосить пакет допомоги Україні на 70 млрд євро: деталі саміту в Анкарі
- Зеленський обговорив з президентом Латвії новий етап програми Drone Deal
- Розширення інфраструктури в Білорусі: чи є загроза нарощування військ біля кордону

