Росія двічі атакувала медичний заклад у Сумах: є загиблі.
28.09.2024
2203
Журналист
Шосталь Александр
28.09.2024
2203
Сьогодні, 28 вересня, вранці російські сили двічі атакували медичний заклад у місті Суми. Це призвело до загибелі шести людей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
Внаслідок першого обстрілу загинула одна людина, пошкоджено перекриття кількох поверхів лікарні. Розпочалася евакуація пацієнтів та медичного персоналу
Клименко зазначив, що на місце пригоди прибули рятувальники та поліцейські. Проте ворог знову атакував під час евакуації хворих.
Наразі відомо про шість загиблих, серед яких є поліцейський. Один поліцейський також був поранений
Нагадаємо, що сьогодні, 28 вересня, вранці ворог здійснив авіаційний удар по медичному закладу у Сумах, використовуючи безпілотний літальний апарат типу "Шахед". На місці події працюють ДСНС, поліція та медики.
Читайте также
- Обстрел Запорожья 21 июня: двое раненых, среди пострадавших — пожилая женщина
- Ночной удар по Запорожью: разрушен частный дом, есть раненый
- Атака дрона на харьковскую высотку: БПЛА попал в фасад на уровне 22-го этажа
- С 22 июня в Крыму ужесточают правила: что изменится для жителей и туристов
- Атака на Одесскую область: жертва и раненые после удара «Искандером»
- Атака на Одесчину: жертвы и раненые после применения «Искандера»

