НАБУ попереджає про нову схему шахраїв: фейкові виклики на допит.
Як повідомляє ТСН: Українців попереджають про шахраїв, які використовують ім'я державного органу для розсилки неправдивих електронних листів. Зокрема, вони надсилають повідомлення, нібито від Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).
Зловмисники розсилають фейкові листи, в яких запрошують людей на допити у статусі підозрюваних.
«Нагадуємо, офіційна пошта бюро [email protected]», — йдеться у повідомленні від НАБУ.
Не так давно 79-річного киянина ошукали за схемою «ваш родич у біді», змусивши віддати 15 тисяч доларів. Поліція затримала одного з учасників цієї афери і повернула частину коштів.
Також раніше повідомлялося, що у Києві шахраї виманили цінності на суму 37,5 мільйонів гривень під виглядом «кур'єра СБУ».
Шахрайство стає все більш вразливою темою для багатьох українців, особливо в часи невизначеності. Важливо бути обережним та перевіряти інформацію, отриману в електронному вигляді, аби не стати жертвою таких схем. Звертатися слід лише до офіційних джерел та не переходити за підозрілими посиланнями.
Читайте також
- Нові дорожні знаки в Україні: яким транспортом заборонено паркуватись у зоні стоянки
- Чоловіків 50+ не беруть до бойових частин: що вирішили в ТЦК
- Blago представила благозаврика на форумі: 100% прибутку йдуть на допомогу Superhumans
- Військовослужбовці ТЦК отримали право застосовувати силу та зброю: деталі
- Киянам переглянуть платіжки за опалення за січень: сума компенсацій сягнула 720 мільйонів
- США скасували заборону на видобуток міді біля заповідника Boundary Waters: загроза екосистемі

