СБУ уразила завод у Росії: там виготовляли пальне для ракет Х-55 та Х-101.

Завод палива для ракет після удару
Завод палива для ракет після удару Фото: Novyny.live

Атака на Рєдкінський дослідний завод

Як повідомляє Novyny.live: Служба безпеки України 7 лютого 2023 року здійснила атаку на Рєдкінський дослідний завод у Тверській області Росії. Цей завод спеціалізується на виготовленні компонентів пального, зокрема "децилин-М", для ракет Х-55 і Х-101. Відомо, що підприємство перебуває під санкціями США, Великої Британії та інших країн.

Під час атаки безпілотники СБУ влучили в територію заводу, що призвело до масштабної пожежі. За інформацією джерел, над об'єктом піднявся стовп чорного диму. Рєдкінський дослідний завод функціонує в контурі оборонної промисловості ще з радянських часів, про що зазначив Андрій Коваленко.

Контекст загострення ситуації

Ця атака стала частиною активних дій українських сил. Лише за кілька днів до цього, 3 лютого 2023 року, Збройні сили України уразили низку військових об'єктів на території Росії. Важливо відзначити, що 6 лютого 2023 року у Москві стався замах на першого заступника начальника ГРУ Володимира Алексєєва, що додає контексту до загострення ситуації між країнами.

Атака на Рєдкінський дослідний завод підкреслює ескалацію військових дій між Україною та Росією, особливо в контексті активізації українських сил на території супротивника. Виробництво компонентів для ракет, таких як "децилин-М", вказує на стратегічну важливість цього об'єкта для російської оборонної промисловості. З огляду на останні події, ситуація між країнами залишається напруженою, і подальші дії можуть мати серйозні наслідки для безпеки в регіоні.


Читайте також

Реклама