Україна не піде на територіальні поступки: що заявив глава МЗС Сибіга.

Україна не піде на територіальні поступки: що заявив глава МЗС Сибіга
Україна не піде на територіальні поступки: що заявив глава МЗС Сибіга Фото: novyny.live
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга підкреслив, що Україна не збиралася робити жодні територіальні уступки, оголосивши, що всі необхідні відповіді вже містяться у Конституції. "Україна прагне справедливого і сталого миру, базованого на статуті ООН і нормах Міжнародного права", - підкреслив міністр. Сибіга також зауважив, що світ має об'єднатися та відповісти рішуче на дії Путіна, який тестує ситуацію. Він підкреслив, що будь-яка слабкість або нерішучість тільки збільшує силу російського лідера. Тому важливо мати тверду позицію для досягнення миру. Сибіга наголосив, що першим кроком є режим припинення вогню, який відкриє шлях для подальших переговорів у будь-якому форматі. Дональд Трамп раніше висловив думку, що для досягнення миру Україні доведеться піти на територіальні уступки. Проте Володимир Зеленський відразу відкинув таку ідею, стверджуючи, що українці не будуть віддавати свою землю окупантові. Наразі основний акцент в Києві – на досягненні сталого миру через режим припинення вогню та подальші переговори.

Читайте також

Реклама