Скасування 1800 рейсів у США: які аеропорти потрапили під обмеження.
Загроза скасування рейсів у США
Як повідомляє inkorr.com: Міністр транспорту США Шон Даффі повідомив, що, якщо уряд не знайде компроміс і не уникне призупинення роботи, може бути скасовано 10% рейсів у 40 найбільших аеропортах країни. Це торкнеться 30 найзавантаженіших аеропортів, зокрема Нью-Йорка, Вашингтона, Чикаго, Атланти, Лос-Анджелеса та Далласа. Очікується, що таке рішення призведе до скасування 1800 рейсів і майже 268 тисяч місць на літаках.
У разі, якщо ситуація з повітряним рухом не стабілізується, Федеральне управління цивільної авіації (FAA) попереджує, що можуть з'явитися ще більш жорсткі обмеження на польоти після п'ятниці.
Авіакомпанії, зокрема група Airlines for America, співпрацюють з урядом, щоб мінімізувати вплив цих обмежень на пасажирів та вантажоперевізників. Зараз країна стикається з реальною загрозою затримок у авіаперельотах через нестачу диспетчерів та технічних спеціалістів, які залишаються без зарплати і не можуть забезпечити свої сім'ї.
Напруга в авіаіндустрії
Шон Даффі знову акцентував увагу на ризику скасування 10% рейсів у 40 найбільших аеропортах США, якщо уряд не досягне угоди про продовження роботи. Ситуація в цивільній авіації залишається напруженою, і індустрія активно шукає способи вирішення цієї проблеми.
Ця загроза скасування рейсів може мати серйозні наслідки для мільйонів пасажирів, які планують подорожі, а також для бізнесу, який залежить від регулярних авіаперевезень. Враховуючи поточні виклики, важливо, щоб усі сторони, включаючи уряд та авіакомпанії, знаходили шляхи для збереження стабільності в авіаційній інфраструктурі.
Читайте також
- Родини загиблих від обстрілів РФ можуть отримати компенсації: які категорії вже відкриті
- Кондиціонери зробили будинки в США смертельними пастками: чому це загрожує мільйонам
- День Володимира 2026: коли і чому змінилася дата святкування
- Мюнхен вводить режим жорсткої економії води через рекордну посуху: що зміниться
- Чорне море викидає мертвих дельфінів: на Одещині знайшли ще п'ять азовок
- Сирський привітав зенітників: вони стали надійним щитом українського неба

