Стрілянина в суді Албанії: загинув суддя, затримано стрільця.
Трагедія в апеляційному суді Албанії
Як повідомляє inkorr.com: У столиці Албанії, Тирані, під час судового засідання в апеляційному суді сталася жахлива подія – відбулася стрілянина, внаслідок якої загинув суддя, а двоє людей отримали поранення. Інцидент стався 6 жовтня, про що повідомили у The Guardian.
За даними поліції, трагедія сталася під час слухання майнового спору. Суддя Астріт Калая, який головував на засіданні, отримав тяжке поранення й був терміново доставлений до лікарні, але помер дорогою.
Двоє учасників процесу, батько та син, також зазнали поранень. Усі постраждалі були госпіталізовані, їхній стан наразі стабільний. Поліція затримала стрільця, який намагався втекти з місця події.
Реакція албанського уряду
Прем'єр-міністр Албанії Еді Рама охарактеризував інцидент як трагічний, закликавши до суворих покарань за злочини, пов'язані зі зброєю. Президент Байрам Бегадж також засудив напад, назвавши його жахливим замахом на правосуддя.
Цей випадок не є поодиноким – подібна стрілянина сталася в Монтгомері, штат Алабама, де загинули дві людини, а ще 12 отримали поранення. Трагічні події піднімають питання про необхідність посилення заходів безпеки та перегляду законодавства щодо зброї в різних країнах.
У результаті стрілянини в апеляційному суді Албанії загинув суддя, а ще двоє людей отримали поранення. Прем'єр-міністр та президент країни рішуче засудили цей акт насильства та закликали до рішучих дій проти злочинців, які вчиняють злочини із використанням зброї.
Цей трагічний випадок в Албанії привертає увагу до проблеми насильства та злочинності, пов'язаної зі зброєю не лише в країні, але й у світі загалом. Влада країни вже заявила про необхідність перегляду заходів безпеки, що свідчить про серйозність ситуації та ризики, які можуть виникнути в судових інституціях.
Читайте також
- Мешканців багатоквартирних будинків попередили про нові штрафи: що заборонено робити
- Водії ігнорують тиск у шинах: до чого призводить неправильне накачування
- Автоматичні виплати до Дня Незалежності у 2026: хто отримає гроші без заяв
- Ексрозвідник ЦРУ назвав головну зброю України у війні: це не техніка
- У Польщі знайшли останки 32 плодів: лікарку затримали за незаконне поховання
- Керівників підприємств попередили про штрафи до 59 500 грн: термін подання даних до ТЦК

