У Одесі через зливу загинула ціла родина: рятувальники назвали причину трагедії.
Трагедія в Одесі через негоду
Як повідомляє inkorr.com: В Одесі, у провулку Сергія Ейзенштейна, під час сильної негоди знайдено тіла п'яти осіб, серед яких є восьмирічна дівчинка. Одеська обласна державна адміністрація повідомила про триваючу операцію з відкачування води, яка ускладнює доступ до тіл.
Речниця ДСНС Марина Аверіна підтвердила, що загинула сім'я, яка проживала у цокольному приміщенні. Людей знесло хвилею, і вони не встигли врятуватися. Особи загиблих поки що не встановлені.
Відновлення після стихійного лиха
Протягом доби Одеса і навколишні райони постраждали від сильного паводку. Рятувальники зафіксували дев'ять загиблих, серед яких дитина. За короткий час у місті випала майже півтора місячна норма опадів.
Вночі служби здійснювали евакуацію людей, які потрапили в пастки, витягували застряглі автомобілі та відкачували воду з будівель. Тіло восьмирічної дівчинки виявили вранці, приблизно о сьомій годині.
У результаті цієї трагедії в Одесі загинула вся родина, що проживала у цокольному приміщенні. Рятувальники продовжують ліквідацію наслідків події та намагаються ідентифікувати загиблих. Негода призвела до значних руйнувань та людських жертв, і ситуація залишається критичною.
Ця трагедія стала жахливим підтвердженням руйнівної сили стихії та її впливу на життя людей. Зараз влада та рятувальники працюють над відновленням нормальних умов, але у суспільстві відчутні наслідки цієї катастрофи. У такі моменти важливо показати солідарність та підтримку постраждалим.
Читайте також
- Шмигаль заспокоїв українців: чи впливає криза в Ірані на економіку
- Нідерланди виділять Україні 178 млн євро на зиму: що отримає енергосистема
- Україна має відновити понад 10 ГВт генерації: Шмигаль попередив про важку зиму
- Україна підписала 160 угод на 10 млрд євро: що відомо про відновлення
- Виграші в лотерею та конкурси: скільки податків доведеться заплатити
- В Україні арештували тепловози та вагони Білоруської залізниці: на чию користь їх передадуть

