Трамп запровадив проти Канади 35% мита.
01.08.2025
858
Журналіст
Шосталь Олександр
01.08.2025
858
Дональд Трамп, президент США, оголосив про збільшення мита на імпортні товари з Канади з 25% до 35%. Рішення було ухвалено після неуспішних торговельних переговорів між країнами, передає видання Bloomberg. Нова ставка почне діяти з 1 серпня цього року. Також варто відзначити, що Трамп залишив виняток для товарів, що підпадають під дію пакту про вільну торгівлю між США, Мексикою та Канадою, який він уклав під час свого першого терміну.
Крім того, президент підписав указ про підвищення мита на імпортні товари з Канади, що набирає чинності 1 серпня, з 25% до 35%. Трамп також закріпив базове мито на рівні 10% для деяких країн, однак поки немає відомостей про те, які саме країни увійдуть у цей список.
Читайте також
- Путін відкинув переговори із Зеленським: які передумови потрібні Кремлю
- Трамп закликав Зеленського до сміливіших дій: що обговорювали на G7
- Лавров заявив про готовність Росії до переговорів: у Кремлі назвали умову
- Трамп: Іран погодився на масштабні перевірки озброєння заради ядерної безпеки
- Трамп звинувачує у вандалізмі, але басейн Лінкольн-меморіалу позеленів через водорості
- Іран погодився пустити інспекторів МАГАТЕ: перший крок до відмови від ядерної зброї

