Трамп запровадив санкції проти Міжнародного кримінального суду.
сьогодні, 08:00
110
Журналіст
Святенко Тамара
сьогодні, 08:00
110
Трамп вводить санкції проти Міжнародного кримінального суду через звинувачення прем'єра Ізраїлю у воєнних злочинах
Президент США Дональд Трамп підписав указ про введення санкцій проти Міжнародного кримінального суду через звинувачення прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу і колишнього міністра оборони Йоава Галланта у воєнних злочинах.
За інформацією The Hill, Трамп назвав дії МКС, спрямовані проти Ізраїлю і США, "незаконними й безпідставними", передає Укрінформ.
Жодна країна ніколи не визнавала юрисдикцію МКС, і обидві країни є процвітаючими демократіями з арміями, які суворо дотримуються законів війни
Згідно з документом, Сполучені Штати накладуть серйозні й значні санкції на осіб, відповідальних за порушення МКС, зокрема, "посадові особи, співробітники та агенти МКС, а також їхні родичі" ризикують заблокуванням майна й активів і припиненням в'їзду в США.
Цей указ Трамп підписав вже після візиту Нетаньягу до Вашингтона.
Читайте також
- Канадці висловились щодо пропозиції об'єднання зі США - опитування YouGov
- Для Трампа не існує порядку, заснованого на правилах - ЗМІ
- Пентагон розробляє плани виведення всіх військ США із Сирії - ЗМІ