Тріумф українських паралімпійців: нові медалі в Парижі.

Виграшні медалі українських паралімпійців в Парижі

Українські спортсмени вражають своєю майстерністю на Паралімпійських іграх

Сьогодні, 5 вересня, українські спортсмени продовжують вражати на Паралімпійських іграх в Парижі, здобуваючи нові медалі для збірної України. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту.

Одним із героїв ставала легенда українського спорту, Оксана Ботурчук, яка здобула срібну медаль у бігу на 100 метрів (клас Т12). У дуже напруженому фіналі 39-річна легкоатлетка з Нікополя показала свій новий особистий рекорд сезону з часом 12.17 секунди, поступившись лише на 0.36 секунди кубинській чемпіонці Омарі Дюран Еліас.

Ця медаль стала вже 12-ою паралімпійською нагородою у кар'єрі Ботурчук, що підтверджує її статус однієї з найуспішніших українських паралімпійців.

Ще одну медаль у плаванні здобув Данило Чуфаров, який став бронзовим призером на дистанції 100 метрів брасом (клас SB11) з результатом 1:12.72.

Третє місце посіла наша команда в естафеті 4х50 метрів комплексним стилем. Ярослав Семененко, Анна Гонтар, Олександр Комаров та Ірина Пойда показали час 2:31.53.

На Паралімпіаді-2024 український спортсмен здобув історичну медаль України у шосейній гонці.