У ЄС пояснили, що їм заважає "дотиснути" Росію.
09.06.2025
1457

Журналіст
Шосталь Олександр
09.06.2025
1457

Фінський євродепутат Пекка Товері закликав Європейський Союз посилити підтримку Україні у випадку, якщо припиниться американська допомога. Він вважає, що заходи, які зараз приймає ЄС у боротьбі з російською агресією, не є достатніми, і необхідно діяти ефективніше, поєднуючи економічний тиск з підтримкою військових сил.
Одночасно він висловив незадоволення співпрацею Угорщини та Словаччини з Росією у сфері енергетики, що може ускладнити інтеграцію України в Європейський Союз. Товері закликав посилити тиск на ці країни, щоб забезпечити їх співпрацю в рамках санкцій та підтримки України.
У своїй заяві Товері підкреслив важливість єдності та підтримки українського народу у важкий час для країни, та закликав ЄС діяти рішуче та координовано в умовах російської загрози.
Читайте також
- Мобілізація освітян влітку: кому з вчителів доведеться з'явитися в ТЦК
- Путін у розмові з Трампом назвав дату для продовження діалогу з Україною
- "Парковок немає, штрафи – рекордні": Попенко розповів, як водіїв душать без альтернатив
- Як зупинити Путіна: Зеленський назвав ключові інструменти
- Зеленський відповів на чутки про наступ на Дніпропетровщину
- Пастка для водіїв: Попенко розповів про чергове пограбування українців