Лондон: автобус зійшов з дороги біля метро Вікторія, постраждали 17 осіб.
Як повідомляє inkorr.com: У четвер вранці, неподалік станції метро Вікторія в Лондоні, стався інцидент: автобус виїхав на тротуар, збивши пішоходів. За даними поліції, 15 людей було доставлено до лікарні, ще двом стали надавати медичну допомогу на місці. Інцидент стався о 8:20, в результаті постраждали 17 осіб, серед яких були як пасажири автобуса, так і перехожі. Проте серйозних травм ніхто не отримав.
Очевидці розповіли, що автобус рухався дуже швидко та з'їхав з дороги. Люди в салоні були в стані паніки - кричали, було жахливо.
Поліція розпочала розслідування інциденту та звертається до свідків, які можуть мати відеозаписи, з проханням допомогти. Через витік дизельного пального вулицю довелося закрити, а 14 автобусних маршрутів були перенаправлені.
Боротьба з гучною музикою в громадських місцях у Великій Британії
В Україні розпочали кампанію проти гучного прослуховування музики та гучних розмов у громадських місцях. Мер Лондона, Садік Хан, ініціював установку попереджувальних знаків, але деякі політики вважають, що потрібні більш рішучі заходи для боротьби з цим явищем. Міністр транспорту, Річард Холден, зазначив, що пасажири не повинні страждати від "поганої музики" інших людей.
Отже, інцидент з автобусом поблизу станції метро Вікторія в Лондоні призвів до госпіталізації 15 осіб. Поліція активно розслідує цей випадок та організувала перенаправлення 14 автобусних маршрутів через витік пального. Водночас у Великій Британії відбувається боротьба з гучною музикою в громадських місцях, і влада закликає громадян бути більш уважними один до одного, щоб уникати надмірного шуму.
Читайте також
- На Харківщині завершили ремонт дороги до Лужка та відновлюють міст на в’їзді
- Психологиня пояснила, чому українці ігнорують повітряні тривоги: головна причина
- Бійка на Дерибасівській в Одесі: поліція відкрила два провадження
- Військовим ЗСУ нараховують доплату за вищу освіту: які документи потрібні для перерахунку
- День донора в Україні: сотні літрів крові зібрали для військових
- Суд на Харківщині дав 15 років рецидивісту за напад на 13-річну дівчинку

