У Сумах оголосили День жалоби за загиблими у Києві.
31.07.2025
1274
Журналіст
Шосталь Олександр
31.07.2025
1274
У Сумах оголошено Днем жалоби через велику кількість жертв у Києві після російської атаки.
За словами
Сумської міської ради, "у зв’язку з жахливою трагедією, що сталася в ніч із 30 на 31 липня внаслідок масованої ворожої атаки на Київ, у якій загинули мирні мешканці, у Сумській міській територіальній громаді оголошено 1 серпня 2025 року Днем жалоби".
Громадськість висловлює співчуття рідним та близьким загиблих із Києва.
Нагадаємо, що в результаті російської атаки на столицю загинуло 15 людей, тому 31 липня було оголошено Днем жалоби.
Поліція оприлюднила з перших митей після російського удару по будинку у Києві.
У цьому тексті оголошено, що у Сумах введено День жалоби у зв’язку з трагедією в Києві, де загинуло 15 мирних мешканців через російську атаку. Громадськість висловлює співчуття та підтримку родинам жертв. Водночас поліція оприлюднила відео із місця подій для документування ситуації.
Читайте також
- Очільник Південної Осетії Гаглоєв подав у відставку заради роботи в адміністрації Путіна
- Зеленського позбавили ордена Білого Орла: через що виник конфлікт з Польщею
- Українські дрони здатні знищити Кримський міст: експерт назвав умову
- Мерц заявив про відродження єдності Заходу на G7: Ушаков звинуватив Європу
- Зеленський привітав “Альфу” з 32-річчям: 37 бійців отримали державні нагороди
- Росія готує провокацію з хімічною зброєю: Снєгирьов розкрив деталі

