У Сумах оголосили День жалоби за загиблими у Києві.

У Сумах оголосили День жалоби за загиблими у Києві
У Сумах оголосили День жалоби за загиблими у Києві Фото: novyny.live

У Сумах оголошено Днем жалоби через велику кількість жертв у Києві після російської атаки.

За словами

Сумської міської ради
, "у зв’язку з жахливою трагедією, що сталася в ніч із 30 на 31 липня внаслідок масованої ворожої атаки на Київ, у якій загинули мирні мешканці, у Сумській міській територіальній громаді оголошено 1 серпня 2025 року Днем жалоби".

Громадськість висловлює співчуття рідним та близьким загиблих із Києва.

Нагадаємо, що в результаті російської атаки на столицю загинуло 15 людей, тому 31 липня було оголошено Днем жалоби.

Поліція оприлюднила з перших митей після російського удару по будинку у Києві.

У цьому тексті оголошено, що у Сумах введено День жалоби у зв’язку з трагедією в Києві, де загинуло 15 мирних мешканців через російську атаку. Громадськість висловлює співчуття та підтримку родинам жертв. Водночас поліція оприлюднила відео із місця подій для документування ситуації.


Читайте також

Реклама