У Запоріжжі волонтери облаштували 11 квартир для 700 котів з прифронтових зон.
Притулок для котів у Запоріжжі
Як повідомляє UATV: В Запоріжжі волонтери створили притулок для 700 котів, які були рятовані з прифронтових зон. Більшість із цих тварин евакуювали з околиць Оріхова та Гуляйполя. Для комфортного перебування котів волонтери облаштували 11 квартир, а також шукають нові сім'ї для них, адже організація вже знайшла нові домівки для 400 тварин.
Волонтери активно займаються евакуацією тварин з зони бойових дій, надаючи їм медичну допомогу після їхнього порятунку. Важливим аспектом їхньої роботи є організація карантинних зон, оскільки тварини не можуть бути перемішані.
Як зазначила волонтер Вікторія Скильсара, "ми не можемо их перемешивать. Нужна карантинная зона, это все крайне сложно".
Ця робота вимагає багато зусиль та ресурсів, тому організація також шукає нові приміщення для розміщення тварин.
Умови життя для котів
Волонтери не лише рятують котів, але й забезпечують їм належні умови для життя. У їхніх притулках, окрім основних квартир, є й приватні сектори, де волонтери утримують по 40-50 тварин.
Як зазначила Вікторія Скильсара, "только 'Кошкин дом' — это 11 квартир, плюс есть еще волонтеры, у которых частные секторы".
Таким чином, волонтери роблять все можливе для порятунку та підтримки тварин, намагаючись знайти для них нові сім'ї.
Ця ініціатива волонтерів в Запоріжжі є важливим кроком у забезпеченні безпеки та добробуту тварин, які постраждали внаслідок військових дій. Паралельно з рятуванням котів, організація також привертає увагу суспільства до проблеми безпритульних тварин та необхідності їхньої адаптації в нових родинах. Діяльність волонтерів підкреслює важливість співчуття та відповідальності за життя чотирилапих, які потребують підтримки в складні часи.
Читайте також
- У Бабиному Яру вшанували Олену Телігу: вірші, музика та пам'ять про загиблих поетів
- На Донбасі за 10 років населення скоротилося на третину: демографічна катастрофа від РФ
- У Польщі затримали двох чоловіків за побиття поляка, який заступився за українського підлітка
- В Україні оштрафували вчительку за російську мову на уроці: подробиці
- СБУ викрила схему фіктивного працевлаштування ухилянтів: сотні відстрочок за $5 тисяч
- Волонтеру погрожували та викрали $11 тисяч: деталі розбійного нападу

