Вдова загиблого військового виграла суд проти Міноборони: чому їй відмовили у 15 мільйонах.

Вдова загиблого військового виграла суд проти Міноборони: чому їй відмовили у 15 мільйонах
Вдова загиблого військового виграла суд проти Міноборони: чому їй відмовили у 15 мільйонах Фото: novyny.live

Міністерство оборони України відмовило вдові військового у виплаті 15 мільйонів гривень одноразової грошової допомоги. Аби оскаржити це рішення, жінка звернулася до суду.

За рішенням Львівського окружного адміністративного суду, вдові повинні виплатити урядові кошти. Чоловік позивачки, який був сержантом, помер від інфаркту у 2023 році під час виконання бойових завдань на сході країни. Попередньо відмовили у виплаті, вважаючи, що смерть не була пов'язана із пораненням.

Судове рішення

Суддя розглянув ситуацію та встановив, що військовий помер, захищаючи Україну, і його захворювання було пов'язано зі службою. Тож Міноборони доведеться виплатити вдові компенсацію. Проте вирок може бути оспорений ще протягом місяця.

У підсумку суд визнав, що смерть військового була наслідком служби, а отже, сім'я має право на відповідну допомогу від держави.


Читайте також

Реклама