Україна не бойкотуватиме Паралімпіаду-2026, незважаючи на прапори РФ та Білорусі.

Україна на Паралімпіаді-2026
Україна на Паралімпіаді-2026 Фото: UATV

Заява президента Національного паралімпійського комітету України

Як повідомляє UATV: Президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич заявив, що Україна не має наміру бойкотувати Паралімпіаду-2026, незважаючи на допуск російських і білоруських спортсменів до змагань під національними прапорами. Сушкевич висловив своє обурення з приводу цього рішення, зазначивши, що він "дуже-дуже злий і обурений щодо дозволу виступати під своїм прапором шести російським спортсменам".

Позиція України щодо участі у Паралімпіаді

Він підкреслив, що відмова від участі в Паралімпіаді могла б означати перемогу президента Росії Володимира Путіна над українськими паралімпійцями та Україною.

“Якщо ми не поїдемо, це буде означати дозволити Путіну одержати перемогу над українськими паралімпійцями, над Україною, виключивши нас з Ігор,”
– додав Сушкевич. Ці коментарі відображають позицію української сторони в контексті майбутніх змагань.

Заява Сушкевича свідчить про прагнення України продовжувати участь у міжнародних спортивних змаганнях, незважаючи на політичні та етичні виклики. Це рішення також підкреслює важливість спорту як платформи для демонстрації сили та стійкості національної ідентичності. Українські паралімпійці, за словами Сушкевича, мають намір показати, що вони не піддадуться тиску, і продовжать боротися за своє місце на міжнародній арені.


Читайте також

Реклама