Україна вдарила по заводу ракетних комплектуючих у Брянській області: нові цілі.

Удар по заводу у Брянській області
Удар по заводу у Брянській області Фото: UATV

Операції Сил оборони України

Як повідомляє UATV: Сили оборони України завдали удари по ворожим об'єктам в Брянській області (РФ) та на території України, зокрема в Запорожській, Дніпропетровській і Луганській областях. Генеральний штаб Збройних сил України повідомив про ці операції 1 квітня.

Серед основних цілей ударів стало підприємство АО "Стрела" в Брянській області, яке виробляє комплектуючі до крилатих ракет. Крім того, були завдані удари по пунктам управління безпілотних літальних апаратів у Зализничному та Долинці Запорожської області. Також силовики здійснили атаки на командно-наглядовий пункт біля Успеновки на Дніпропетровщині.

Цілі та наслідки ударів

У Запорожській області удари були спрямовані на скупчення живої сили противника поблизу Сосновки та на склад матеріально-технічних засобів в районі Акимівки. Окрім цього, удари були завдані по району скупчення озброєння та техніки противника в Новосветловці на тимчасово окупованій території Луганщини. Варто зазначити, що раніше, 10 березня, були нанесені удари ракетами Storm Shadow по заводу "Кремній Ел" у Брянську.

Ці удари є частиною зусиль України щодо знищення військової інфраструктури противника, що може суттєво вплинути на його здатність до ведення бойових дій. Важливою метою таких операцій є також зменшення запасів озброєння та техніки, що використовуються російськими військами. Подібні дії можуть свідчити про зміну тактики України у відповіді на агресію, зосереджуючи увагу на критично важливих об'єктах, які забезпечують військову діяльність противника.


Читайте також

Реклама