Українцям пояснили, скільки доведеться жити із графіками відключення світла.
Заступник міністра енергетики Роман Андарак повідомив, що українцям доведеться жити з графіками відключень світла щонайменше до весни. Його заява стосується російських окупантів, які спеціально атакують слабкі місця енергосистеми України. За його словами, це робиться з метою завдати максимальної шкоди.
Заступник міністра енергетики також зазначив, що недавно була сильна атака на генерацію в Україні. Тому графіки відключень світла поки що не будуть скасовані. Проте він зазначив, що працюють над відновленням та ремонтом, а також є плани щодо введення додаткових об'єктів генерації. За умови успішного впровадження цих планів, відключення будуть зменшуватися.
Проте, Роман Андарак попереджає, що не можна передбачити майбутні обстріли та несподівані ситуації. Тому важливо бути стійким та готовим до таких ситуацій, особливо залишаючись в запасі зимою.
Читайте також
- Одеса встановила єдиний тариф на паркування: скільки доведеться платити водіям у липні
- Банки встановили нові тарифи на SMS-інформування: скільки доведеться платити
- Українцям пояснили процедуру конфіскації майна: що вилучають та як продають
- Податки для фрілансерів різко змінять: замість 23% заплатять лише 10
- Правоохоронці викрили схеми незаконного видобутку копалин у п’яти регіонах: збитки держави понад 1,5 млрд
- У Росії намагаються приховати дефіцит бензину: регіони запроваджують обмеження на продаж

