"Укргазвидобування" заробляє мільярди: Попенко зруйнував міфи щодо необхідності підвищення цін на газ.


Укргазвидобування заробило 12,5 млрд грн чистого прибутку на сучасних тарифах
Національна компанія "Укргазвидобування" отримала чистий прибуток у сумі 12,5 млрд грн за перше півріччя 2024 року при діючих тарифах на природний газ для населення. Це свідчення того, що немає необхідності у підвищенні цін на газ для цієї галузі. Таку думку висловив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у рамках програми Юрія Романенка.
"На ділі ми бачимо, що Нафтогаз, який давно потребує реструктуризації, просто перерозподіляє кошти, зароблені його підприємствами. Це не втрата, а досить прибутковий бізнес", - підкреслив він.
Експерт Попенко вважає, що ці фінансові результати розглядають необхідність підвищення тарифів на газ у зовсім новому світлі. За його словами, за поточних цін "Укргазвидобування" може не лише отримувати прибуток, але й значно збільшити обсяг видобутку природного газу та покращити енергоефективність.
Читайте також
- Україна запустила пілотний проєкт енергетичної стійкості з Австрією
- Газпром подав до суду ще один позов до Нафтогазу
- Україна та Італія готують конкретні проєкти відновлення
- У Китаї виявили новий коронавірус, який може спричинити пандемію
- У ЄС пояснили, що їм заважає "дотиснути" Росію
- На водіїв чекає "сюрприз": штрафувати за швидкість почнуть по-новому