Уночі росіяни вдарили по одному з об’єктів критичної інфраструктури.
У ніч на 11 лютого російські сили атакували один з об'єктів критичної інфраструктури на Прилуччині Чернігівської області. Голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус повідомив, що використали ударний дрон і в результаті виникла пожежа, яка пошкодила господарські будівлі.
Виникла пожежа. Вибух пошкодив господарські будівлі
За словами Чауса, двоє людей були поранені, але їм було надано медичну допомогу.
До ранку пожежу вдалося локалізувати.
Атака на Київ
У ніч на 12 лютого 2025 року російська сторона атакувала Київ та Кривий Ріг балістичними ракетами "Іскандер-М". В цю атаку було залучено 123 ударних дронів типу Shahed та імітаційних дронів інших типів. Знаємо про збиття шести ракет "Іскандер-М" та 71-го дрону Shahed у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Дніпропетровській, Херсонській і Миколаївській областях.
Як повідомлялося, внаслідок атаки на Київ виникли пожежі в багатьох районах. Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що є загиблі та постраждалі. В Оболонському районі був один загиблий і три постраждалих, включаючи дев'ятирічну дівчинку, яку госпіталізували.
Генеральний директор Yasno Сергій Коваленко заявив, що атака, ймовірно, не завдала серйозних пошкоджень енергосистемі.
Читайте також
- Україна пережила масовану нічну атаку: подробиці від Повітряних сил
- Ворог наніс ракетний удар по Києву: є влучання