В Одесі військовий оголосив голодування на лікуванні: реакція Лубінця.
23.08.2024
2541
Журналіст
Шосталь Олександр
23.08.2024
2541
Бойовий медик Петро Конопля оголосив голодування через погані умови перебування в Одеській обласній психіатричній лікарні №2. Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що умови для пацієнтів, включно з військовослужбовцями, є незадовільними і не відповідають стандартам.
Лубінець зазначив, що під час моніторингу соціальних мереж їхні працівники виявили відео, на якому Конопля оголосив про голодування через незадовільні умови в лікарні.
Переглянути цей допис в Instagram
Читайте також
- 200 000 українців у російській неволі: як держава рятує полонених
- Булінг у школах зріс на 55%: омбудсмен заявив про провал системи захисту
- НМТ на Одещині тривав до ночі через тривогу: 129 учасників складали тест після 21:00
- 60 українців вивезли з окупації та Росії: як відбувалась евакуація
- Лубінець зафіксував чотири смерті мобілізованих у приміщеннях ТЦК
- Лубінець назвав кричущі цифри: понад 5,7 млн українців виїхали за кордон

