Одеса вшанувала загиблих героїв: як пройшла акція Хвилина мовчання.

Одеса вшанувала загиблих героїв: як пройшла акція Хвилина мовчання
Одеса вшанувала загиблих героїв: як пройшла акція Хвилина мовчання Фото: novyny.live

Акція "Хвилина мовчання" у Одесі

Сьогодні, 9 серпня, у Одесі відбулася акція "Хвилина мовчання" біля залізничного вокзалу та в Пересипському районі. Учасники зупинялися, щоб вшанувати пам'ять тих, хто загинув у війні з Росією. Вони тримали прапори, портрети та плакати на честь воїнів, які віддали свої життя за незалежність.

Про це інформували журналістів Новини.LIVE організатори акції "Хвилина мовчання".

Рідні воїнів та місцеві мешканці вишикувалися з плакатами перед входом до залізничного вокзалу та на перехресті вулиць Академіка Сахарова та Ярослава Баіса в Пересипському районі міста. Головна мета акції — нагадати про те, що наші військові віддають свої життя за незалежність кожен день на фронті.

Що відомо про хвилину мовчання в Україні

Щоденна хвилина мовчання є загальнонаціональною традицією, запровадженою в березні 2022 року указом президента. Кожен ранок о 9:00 люди по всій країні зупиняються, щоб вшанувати пам'ять загиблих у війні за незалежність та свободу України.

Нагадаємо, нещодавно в Одесі також відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Також відомо, що волонтери вимагали передати одного єнота на лікування біля одного із ТРЦ міста.

Проведена акція "Хвилина мовчання" у Одесі є частиною загальноукраїнської ініціативи вшанування пам'яті загиблих у війні. Українці регулярно виявляють свою підтримку та повагу до воїнів, відданих захисту країни.

Читайте також

Реклама