Росія скасувала анонімність ВІЛ-інфікованих: як це вплине на пацієнтів.
Російська влада скасувала анонімність ВІЛ-інфікованих
Російська влада фактично скасувала анонімність ВІЛ-інфікованих громадян. Тепер у Московському центрі профілактики та боротьби зі СНІДом потрібен іменний пропуск.
Про це повідомили російські медіа.
Анонімність людей з ВІЛ знищена
Росія продовжує дискримінувати вразливі верстви населення, на цей раз - громадян, які є ВІЛ-інфікованими чи хворими на СНІД.
Московський міський центр профілактики та боротьби зі СНІДом відмінив базову норму анонімності клієнтів та ввів пропускну систему, застосування якої потрібно для проходження процедур та аналізів.
Ситуація в Росії гірша за радянські часи
Журналіст та ВІЛ-інфікований Павло Лобков зазначив, що ситуація в Росії щодо ВІЛ гірша за радянські часи.
"Опускаю всі емоції, навіть у 80-ті до цього не додумалися", - підкреслив Лобков. Журналіст наголосив, що раніше анонімність пацієнтів була поважана, але зараз центр ввів пропускну систему, порушуючи приватність і безпеку даних.
Нагадаємо, що російське Міністерство охорони здоров’я має проблеми з закупівлею ліків для ВІЛ-інфікованих. Також, Кремль мобілізує на війну в Україні ВІЛ-позитивних найманців.
Російська влада відмінила анонімність ВІЛ-інфікованих громадян, вимагаючи іменний пропуск в центрі профілактики та боротьби зі СНІДом. Журналіст та ВІЛ-позитивний Павло Лобков вказав на загострення ситуації з ВІЛ у Росії, порівнявши її навіть з радянськими часами.
Читайте також
- Польща позбавила Зеленського ордена Білого Орла: українські політики масово повертають нагороди
- У Львові поновили суд над убивцею Парубія: вдова просить закрити відео з місця злочину
- СБУ запобігла теракту в Києві: затримано маркетолога та військового-дезертира
- Зеленський у День скорботи заявив про нові жертви російських атак
- Трамп: Іран погодився на масштабні перевірки озброєння заради ядерної безпеки
- Стратегія Трампа щодо Ірану: прорахунки та ризик трильйонних витрат

