Вибори у Німеччині: ліберали звинуватили Шольца у маніпуляціях темою України.


Лідер Вільної демократичної партії Крістіан Лінднер засудив політиків, які використовують солідарність з Україною для власних політичних цілей.
Він висловив свою критику під час засідання Бундестагу, заявивши, що канцлер Олаф Шольц розпустив правлячу коаліцію в обхід Конституції, захопивши 15 млрд євро додаткових боргів, які, як стверджує Лінднер, мали йти на підтримку України.
Лідер ВДП також звинуватив Шольца в тому, що він використовував пенсіонерів у Німеччині проти України в електоральній кампанії.
Лінднер закликав політиків, які беруть участь в кампанії на основі солідарності з Україною, забути про претензії на лідерство в Німеччині.
Парламент Бундестаг висловив свою підтримку Україні, ухваливши рішення про мобілізацію трьох мільярдів євро додаткової допомоги без збільшення боргового ліміту.
Читайте також
- Бюджетний комітет Бундестагу схвалив пакет допомоги Україні на 11,3 мільярда євро
- Шольц натякнув, хто може зупинити війну