Відчувала, що щось буде — киянка врятувала родину під час удару.
У ніч на четвер, 31 липня, російські окупанти атакували Київ. Тоді Наталя, мешканка одного з зруйнованих будинків, встигла врятувати себе, чоловіка і сина.
Про це киянка розповіла в коментарі Новини.LIVE.
Як киянка врятувала всю свою родину
За її словами, першу повітряну тривогу родина провела в укритті — спустилися в метро. Потім повернулися додому, де діти лягли спати. Але жінка залишалася насторожі — каже, відчувала, що небезпека ще попереду.
"Монітори не показували, що будуть ракети, але я не могла заснути. І коли пролунала наступна тривога, я просто всіх підняла і ми спустилися на перший поверх. Ми тільки спустилися — і посипалося скло", — розповідає вона.
Її квартира — на дев’ятому поверсі, найвищому в будинку. Саме туди прийшла ударна хвиля. Вибух був настільки сильним, що пошкоджений балкон, вся кухня — знищена.
"Дитина дуже злякалася. Та й ми теж", — додає вона.
Наразі родина тимчасово мешкає у друзів. Жінка чекає приїзду поліції, щоб зафіксувати збитки, після чого разом із чоловіком планує прибирати скло та закладати пошкоджені вікна.
Крім того, сьогодні під час обстрілу у Святошинському районі столиці дівчина на ім’я Вероніка впала з дев’ятого поверху — і вижила.
Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський відреагував на російський масований обстріл України у ніч проти 31 липня. Київ став основною ціллю атаки окупантів. Ворог завдав ударів дронами та ракетами.
У цій новині описано, як Наталя зуміла врятувати свою родину від обстрілу російських окупантів у Києві. Дякуємо їй за хоробрість та уважність, завдяки яким вони зуміли уникнути трагедії.
Читайте також
- Сибига назвав зміну риторики G7 важливим сигналом: що це означає для України
- Трамп перемикає фокус з Ірану на Україну: що чекає на Київ після угоди
- Зеленський їде на саміт НАТО в Анкарі: Україну усувають від стратегічних рішень
- G7 ухвалив оборонні та економічні рішення для України: що відомо
- Зеленський обговорив з лідерами ЄС відкриття кластерів та санкції проти РФ
- Україна створює власну балістику: коли ракети зможуть бити по Росії

