Внаслідок обстрілу Одеси у повітря попали небезпечні речовини: чим це загрожує.


У портовій інфраструктурі Одеси сталася велика пожежа, яку спричинили обстріли з боку Росії. Внаслідок цього в повітря було викинуто близько 16 тонн діоксиду вуглецю, повідомила Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.
Пожежа сталася 20 жовтня в результаті обстрілу портової інфраструктури Одеси і охопила площу 200 квадратних метрів. Це призвело до викиду майже 16 тонн діоксиду вуглецю, що значно впливає на зміну клімату.
Державна екологічна інспекція повідомила, що передала інформацію про цю подію до Оперативного штабу при інспекції, щоб внести її до реєстру екологічних збитків, завданих внаслідок війни.
Екологи підкреслюють, що воєнні дії з боку Росії серйозно шкодять природі Одеської області.
Нагадаємо, що внаслідок ракетного удару постраждале Новоміське (Таїровське) кладовище в Одесі. Було пошкоджено 114 могил, з яких 19 повністю зруйновано. Фахівці продовжують оцінювати масштаби руйнувань.
Читайте також
- Очільник МВС Чехії запропонував Гашеку державний захист після погроз Медведєва
- На Тернопільщині розпочалася ексгумація польських жертв Волинської трагедії – медіа
- У Раді Європи очікують близько 6 мільйонів заяв до Реєстру збитків від українців
- Росія знову атакує Україну ракетами та БпЛА
- Росія атакувала Харків та Дніпро
- Могила Путіна? У Львові розпочалася ексгумація останків радянських солдат