Водій, який стріляв у підлітка, повернувся до роботи: підприємство пояснило причину.
Водій маршрутки, який вистрілив у хлопця з пневматичного пістолета, повернувся до роботи
Водій чернігівського маршрутного автобуса, який 5 травня вистрілив у 17-річного хлопця з пневматичного пістолета, повернувся до роботи. Про це повідомила заступниця директора підприємства "Таксосервіс" Раїса Казаніна у коментарі "Суспільному", повідомляє "Главком".
За словами заступниці директора підприємства службове розслідування у компанії завершили та побачили, що "водій адекватний та працює близько 15 років". Раніше, Раїса Казаніна казала, що водій не працюватиме до завершення слідчих дій.
Речниця Нацполіції у Чернігівській області Наталія Слабеняк повідомила, що розслідування по цій справі триває. Поліцейські встановили, що на кінцевій зупинці між водієм та неповнолітнім стався конфлікт, під час якого водій вистрілив із пневматичного пістолета в ногу хлопцю. В лікарні неповнолітньому діагностували забій.
за статтею 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю);
за статтею 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).
У водія маршрутки вилучили зброю та направили на проведення експертизи. Також, у Києві виннець смерті чоловіка отримала 8 років ув'язнення та чоловіка, що стріляв у готелі, підозрюють у хуліганстві.
Читайте також
- 28 липня: Україна вшановує пам’ять 406 загиблих у російському полоні
- У Вроцлаві напали на українців: нардеп Княжицький про реакцію поліції
- ДБР розслідує побиття військових побратимами: винним загрожує до 10 років
- У Вроцлаві побили українську пару: нападник-рецидивіст щойно вийшов з в'язниці
- Трагедія в Оленівці: у Києві відкривається виставка пам'яті загиблих військовополонених
- Імена 48 загиблих в Оленівці підтверджені ДНК: матеріали передано до МКС

