Запоріжжя під шквалом авіабомб: поранена жінка та зруйновані будинки.

Зруйновані будинки після авіабомб
Зруйновані будинки після авіабомб Фото: UATV

Атаки на Запорожжя: червень-липень 2023

Як повідомляє UATV: 30 червня та 1 липня російські війська продовжили атаки на Запорожжя, що призвело до руйнувань, пожеж та травм серед населення. 30 червня російські війська розпочали авіаудар по місту, під час якого вранці дрон-камікадзе вибухнув в історичному центрі Запорожжя. Внаслідок цього вибуху були пошкоджені вікна та фасади будівель, зокрема краєзнавчого музею. Протягом години того ж дня було скинуто сім керованих авіабомб, що призвело до руйнування кварталу приватної забудови та виникнення пожежі. В результаті авіаударів також постраждали дитячий сад та десятки легкових автомобілів.

Додаткові атаки та реакція місцевих мешканців

1 липня, близько шестій ранку, російські війська знову атакували Запорожжя, використовуючи авіабомби. Внаслідок цієї атаки постраждала жінка, а близько десятка приватних будинків отримали пошкодження. Місцеві жителі висловлюють своє обурення через безпосередні наслідки нападів.

“Сидели в доме. Не осталось теперь ничего, хорошо, что хоть живы остались,” - сказала Надія.
“Сволочи! Больше ничего не скажешь. Бьют просто по жилым секторам, там где люди живут всю жизнь. Жили всю життя, строили, копили,” - зазначила Людмила.

Ці події свідчать про тривожну ситуацію в регіоні та зростаючу загрозу для місцевих мешканців.

Атаки на Запорожжя підкреслюють продовження воєнних дій в Україні, які спричиняють значні руйнування та страждання серед цивільного населення. Важливо зазначити, що подібні атаки на житлові райони викликають занепокоєння не лише серед місцевих жителів, але й на міжнародному рівні. Це порушує основні принципи міжнародного гуманітарного права, що захищає цивільних осіб під час збройних конфліктів. Зростаюча напруга в регіоні ставить під загрозу стабільність і безпеку не лише Запорожжя, але й інших міст України.


Читайте також

Реклама