Засновник руху ультрасів «Оболонь» та захисник Донецького аеропорту. Згадаймо Павла Ведибіду.
Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять загиблих від російсько-української війни. Сьогодні ми згадаємо Павла Ведибіду.
13 листопада 2024 року загинув Павло Ведибіда, старший лейтенант Збройних сил України, відомий як "Оболончик". Він віддав життя за незалежність України у бою під Часовим Яром, Донецька область. Про це повідомив ФК "Оболонь" Київ.
Павло народився 13 липня 1990 року.
Павло брав участь у бойових діях з 2014 року, в тому числі при захисті Савур-Могили, Донецького аеропорту та інших стратегічних позицій.
У 2022-2024 роках він служив у 112-й бригаді територіальної оборони Оболонського району, брав участь у захисті Києва, боях під Лисичанськом, визволенні Кліщіївки під час контрнаступу та обороні Часового Яру, де був поранений.
Він був засновником Оболонського осередку Правого Сектора і руху ультрасів "Оболонь". Він був активним учасником Майдану. Його девіз був: "Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за неї".
Павло Ведибіда, відомий як "Оболончик", загинув 13 листопада 2024 року. Він віддав життя за незалежність України у бою під Часовим Яром, Донецька область.
"Павло був легендою, безсмертним і сталевим у своїй вірності Батьківщині", - написали про нашого захисника в ФК "Оболонь" Київ.
"Лідер однієї з найсильніших банд України Obolon Crew, до поки банда не припинила своє існування. Одна з найкращих людей, яких я зустрічав на своєму шляху, людина, яка не боялася в житті нічого і нікого. Він навчив мене дражнитися та загалом привернув мою увагу до цього спорту", - написав про Ведибіду ММА-боєць з грепплінгу Евгеній Вулф.
Прощання зі старшим лейтенантом Ведибідою Павлом Богдановичем, відомим як "Оболончик", відбулося 30 листопада 2024 року. Героя, який загинув в бою, вшанували з військовими почестями на Майдані Незалежності у Києві. Потім відбулося відспівування в Михайлівському Золотоверхому монастирі. Поховали воїна на Берковецькому кладовищі.
"Главком" долучається до хвилини мовчання, вшановуючи пам'ять усіх українців, які загинули у боротьбі за Батьківщину. Ми згадуємо загиблих від рук російських загарбників і пам'ятаємо всіх, хто віддав життя за свободу і незалежність України.
Читайте також
- Що слухали українці у 2024 році. Рейтинг від Spotify та Apple Music
- У Нижньому Новгороді встановлено ялинку з синьо-жовтими прикрасами. Реакція жителів
- Військові КНДР у Курській області скаржаться на недостачу їжі – розвідка
- Карантин через Covid-19 вплинув на структуру мозку. Яка вікова група постраждала найбільше
- Радіодиктант національної єдності без жодної помилки написала лише одна людина: результати
- О котрій годині українці найчастіше викликають таксі: статистика