Збірна України з кудо посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи.
10.03.2025
3347

Журналіст
Шосталь Олександр
10.03.2025
3347

Збірна України з кудо стала чемпіоном Європи серед юнаків та молодших юнаків у Литві. Українські спортсмени здобули вісім нагород на цьому змаганні.
Золото в даних змаганнях вибороли Євгеній Сідлецький (68+ кг) та Діана Свідерська (53 кг). Срібло вибороли Данило Закаблук (68 кг) та Тимур Кравченко (58 кг). Денис Карбівський (42 кг) та Максим Кошель (52+ кг) також стали чемпіонами Європи серед молодших юнаків. Олександра Салова (42 кг) виборола срібло, а Ярослава Житкевич (42 кг) - бронзу.
Кудо - це сучасне бойове мистецтво, яке поєднує елементи кіокушинкай, дзюдо та тайського боксу.
Українська збірна з біатлону також здобула бронзову медаль на Кубку світу, який відбувся в Чехії. Наші спортсмени змогли фінішувати на третьому місці, хоча перед змаганнями їх ранговали в топ-10.
У складі збірної змагалися Артем Тищенко, Віталій Мандзин, Антон Дудченко та Дмитро Підручний. Дмитро Підручний зміг фінішувати третім та принести Україні цю важливу нагороду, що стала першою медаллю на Кубках світу за останні три сезони.
Кубок світу з біатлону. Нове Место. Естафета, чоловіки
- Франція (0+4) 1:16:24.3
- Норвегія (1+8) +1:26.6
- Україна (0+7) +2:45.4
- Німеччина (4+9) +2:57.1
- Австрія (0+10) +4:07.2
- Італія (3+8) +4:28.8
Читайте також
- Футболіст з РФ заявив, що має відмінні оцінки, але забув на якій спеціальності навчається
- Ястремська зазнала поразки на Вімблдоні
- Одіозний член МОК оцінив шанси росіян на участь в Олімпіаді
- Україна здобула першу нагороду чемпіонату Європи з плавання серед юніорів
- Чемпіонат України з футболу серед жінок: формат і дата початку турніру у першій лізі
- Росіяни, які брали участь у турнірі на честь 70-річчя Путіна, потрапили до заявки Універсіади