Зеленський і Трамп провели розмову про мир: деталі на саміті G7.
Розмова президентів України та США
Як повідомляє Espreso.tv: Президент України Володимир Зеленський провів розмову з президентом США Дональдом Трампом, під час якої обговорили питання миру та підтримку України. Розмова тривала 30-35 хвилин, і Зеленський зазначив, що вони
доволі детально обговорили багато ключових речей, серед яких, звісно, мир.
Також він побажав Трампу успіхів у його зусиллях щодо завершення війни Росії проти України.
Зустріч на саміті G7
Зеленський підкреслив, що вони обговорили те, що може допомогти наблизити мир зараз, і домовились про детальнішу розмову на саміті G7, який відбудеться 15-17 червня у Франції. У рамках цього міжнародного заходу Трамп зустрінеться із Зеленським лише на спільній робочій сесії, оскільки окремих двосторонніх переговорів між президентами України та США не заплановано. Розмову підтвердив радник президента з питань комунікацій Дмитро Литвин.
Ця зустріч підкреслює важливість міжнародної підтримки України в контексті поточної ситуації в країні та зусиль, спрямованих на встановлення миру. Спілкування між лідерами обох країн може бути вирішальним фактором у подальших переговорах щодо врегулювання конфлікту, а також у зміцненні стратегічного партнерства між Україною та США.
Читайте також
- США та Іран підпишуть угоду 14 червня: що передбачає домовленість
- Лідери Британії, Франції та Німеччини консолідують підтримку України: Кремль не готовий до переговорів
- Чорноморський флот РФ тікає з Криму: управління перекидають до Новоросійська
- Зеленський: навіть у доповідях для Путіна визнають зростання протестів у РФ
- Зеленський назвав масштаб атак РФ за тиждень: майже 2 тисячі дронів та 1790 бомб
- Росія випустила майже 2000 дронів за тиждень: Зеленський назвав головні потреби

