Зеленський назвав два найгарячіші напрямки фронту.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що бої на Донеччині продовжуються, особливо активно на Покровському та Курахівському напрямках. Про це він розповів після отримання доповіді головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського щодо ситуації на лінії фронту.
Зеленський зауважив, що російська армія продовжує зазнавати значних збитків у боях та штурмах, як це було в листопаді та грудні.
«Я дякую всім нашим воїнам за стійкість. Особливо хочу відзначити воїнів 68-ї окремої єгерської бригади, 25-ї окремої повітряно-десантної бригади та 38-ї окремої бригади морської піхоти за бої на фронті. Також головком доповів щодо ситуації в районах проведення Курської операції. Наша головна мета зараз - максимально зменшити російський воєнний потенціал», - наголосив президент.
Раніше було повідомлено, що російські військові щомісяця поповнюють свої підрозділи новими солдатами.
Найбільша кількість російських військових зосереджена на трьох напрямках у Донецькій області - близько 150 тисяч осіб.
Командир 108-го батальйону «Вовки Да Вінчі» Сергій Філімонов вказав на некомпетентне управління військами як одну з основних причин складної ситуації українських військ на Покровському напрямку.
Читайте також
- Лавров заявив про війну до перемоги Путіна: нові цілі Росії
- Зеленський обговорив із Макколом удари по Росії та дрони: деталі зустрічі
- Зустріч Зеленського та Трампа в Анкарі: яку допомогу обговорювали лідери
- Зеленський б'є рекорди за тривалістю звернень: мобілізація та демобілізація розколюють суспільство
- Зеленський створив Командування далекобійного впливу: хто його очолив
- Зеленський оголосив нові результати далекобійних ударів та створення спецкомандування

