Зеленський обговорив з прем’єром Індії санкції проти РФ — деталі.

Зеленський обговорив з прем’єром Індії санкції проти РФ — деталі
Зеленський обговорив з прем’єром Індії санкції проти РФ — деталі Фото: novyny.live
У понеділок, 11 серпня, Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді. Сторони обговорили останні атаки Росії на Україну та санкції проти країни-агресорки.
Про це глава держави повідомив у Telegram.
Тривала розмова з Прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді. Детально обговорили всі важливі питання і двосторонньої співпраці, і дипломатичної ситуації загалом. Вдячний пану прем’єр-міністру за теплі слова підтримки наших людей", — повідомив президент. Президент також інформував Моді про російські атаки на наші міста й села, про вчорашній обстріл автобусної станції в Запоріжжі. "Десятки людей постраждали. Свідомий удар російськими бомбами по звичайній міській забудові. І це в той час, коли нарешті з’явилася дипломатична можливість закінчити війну. Замість того, щоб продемонструвати свою готовність до припинення вогню, Росія показує тільки бажання продовжувати окупацію та вбивства", — зазначив Зеленський. Президент наголосив, що Індія підтримує мирні зусилля України та підтримує позицію "все, що стосується України, має вирішуватися за участі України". Інші формати не дадуть результату. Сторони також обговорили санкції проти Росії. "Важливо, щоб зараз кожен лідер, який має відчутні важелі впливу на Росію, надсилав Москві відповідні сигнали. Домовилися запланувати особисту зустріч у вересні на Генасамблеї ООН та опрацювати обмін візитами", — резюмував лідер України. Під час телефонної розмови між президентом України та прем’єром Індії обговорювалися останні події на сході України, російські атаки та мирне врегулювання конфлікту. Обидві сторони висловили підтримку мирним зусиллям та підтримку України.

Читайте також

Реклама