Зеленський поговорив із Трампом — деталі розмови.
14.07.2025
3570
Журналіст
Шосталь Олександр
14.07.2025
3570
У понеділок, 14 липня, Президент України Володимир Зеленський розмовляв по телефону з Президентом США Дональдом Трампом. Згідно з повідомленням в Telegram, Зеленський охарактеризував розмову як "хорошу".
У ході розмови лідер України подякував Трампу за підтримку та спільну роботу у зупинці насильства та встановленні миру. Також Зеленський зазначив, що обговорили необхідні заходи для захисту від російських нападів.
Після розмови Зеленський висловив плани продовжувати співпрацю зі США для досягнення миру, крім того, привітав американську сторону. Також важливою була згадка про передачу Україні систем протиракетної оборони Patriot та можливість постачання далекобійних ракет JASSM.
Читайте також
- Зеленський підписав зміни до бюджету: на безпеку й оборону додатково 1,56 трлн гривень
- Дронова атака на Чернігівщині: загорівся будинок, постраждали батько і 14-річна донька
- Зеленський повернув орден Польщі: дипломат Чалий застеріг від “флешмобу”
- Масована нічна атака РФ: Зеленський повідомив про загиблих дітей та дорослих
- Зеленський підтвердив удари по РФ: більше 2000 км до цілі
- Росія активізувала наступ на сході України: 16 атак за добу, але ЗСУ тримають оборону

