Зеленський поговорив з прем’єром Норвегії — про що домовилися.
18.07.2025
4411
Журналіст
Шосталь Олександр
18.07.2025
4411
Президент України Володимир Зеленський не зупиняється на місці у своїх дипломатичних зусиллях. Цього разу він поспілкувався із прем'єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере. Невипадково обговоренням були питання посилення політико-політичного органу (ППО) та енергетичної стійкості. Зеленський наголосив на важливості спільної дії у сфері санкційної політики проти Росії, а також підкреслив готовність Норвегії допомагати забезпечити енергетичну безпеку в Україні.
Розмова з норвезьким колегою є лише однією зі складових активної зовнішньополітичної діяльності Зеленського. Також варто зазначити, що президент України спілкувався з Президентом Франції та готує "мегаугоду" з Президентом США. Ці контакти свідчать про посилення міжнародної підтримки та співпраці в стрімкому світі сучасних геополітичних викликів.
Читайте також
- Зеленський назвав кількість жертв за добу: п’ятеро загиблих у Запоріжжі
- Зеленський анонсував переговори з РФ: формат обере Європа, переговорника — Україна
- Зеленський звернувся до Білорусі: вимагає демонтувати ретранслятори для дронів РФ
- Зеленський висунув умову Білорусі: прибрати ретранслятори для РФ
- Рятувальники ліквідовують наслідки обстрілу Києво-Печерської лаври: збитки понад 500 млн грн
- Зеленський назвав кроки для деескалації допомоги Білорусі армії РФ

