Зеленський про дзвінок Шольця Путіну: "Мінська-3" не буде – нам потрібний реальний мир.
Президент України Володимир Зеленський сильно відреагував на телефонну розмову між німецьким канцлером Олафом Шольцем та президентом РФ Володимиром Путіним, назвавши її "скринькою Пандори".
У своєму вечірньому зверненні на 996-й день війни президент попередив, що цей дзвінок може стати причиною нових безплідних переговорів. "Це саме те, що Путін давно хотів: він намагається зменшити його ізоляцію, ізолювати Росію", - підкреслив Зеленський.
Глава держави наголосив, що Росія використовувала подібну тактику переговорів протягом десятиліть, що призвело до повномасштабного вторгнення. "Ми розуміємо всі ці виклики. Ми знаємо, як діяти. І ми хочемо попередити: "Мінська-3" не буде, нам потрібен реальний мир", - заявив президент.
Крім того, у своєму зверненні Зеленський повідомив про роботу над планом внутрішньої стійкості, зосередженому на фронті та людському капіталі, а також про проведення неформальної дипломатичної роботи зі студентами університетів Латинської Америки.
Читайте також
- У Росії дефіцит пального: армія отримує лише 30% палива через атаки України
- Федорова усунули з посади міністра оборони: причина — конфлікт із Сирським
- Зеленський змінює військове командування: новий головком ЗСУ та начальник Генштабу
- Зміни у військовому керівництві стали сюрпризом для Європи: реакція партнерів
- Зеленський заявив про готовність України до “миру з гідністю”: що відомо про переговори
- Американські медіа в захваті від призначення Драпатого: що кажуть військові

