Зеленський про загрозу Ірану: як Україна реагує на понад 800 ракет та 1400 дронів.
Засідання Президента щодо ситуації в Близькому Сході
Як повідомляє UATV: Президент Володимир Зеленський 4 березня провів засідання, присвячене ситуації на Близькому Сході та в Перській затоці. Обговорювались загрози для України та її партнерів, а також можливості стабілізації регіону та захисту життя людей. В рамках засідання було зазначено про застосування Іраном понад 800 ракет і більш ніж 1400 ударних дронів.
Зеленський провів консультації з лідерами Об'єднаних Арабських Еміратів, Катару, Йорданії та Бахрейна. Він підкреслив, що
“ні одне держави поруч з Іраном не може почуватися в безпеці”.
Президент також звернув увагу на те, що іранські ударні дрони є такими ж "Шахедами", які атакують українські міста, села та інфраструктуру.
Сподівання на міжнародну підтримку
Зеленський зазначив, що
“партнери звертаються по цьому питанню”і висловив сподівання на активну участь Європейського Союзу, країн Європи та G7 у ліквідації терористичного потенціалу Ірану. Україна розраховує на підтримку міжнародних партнерів у цій важливій справі, оскільки ситуація в регіоні має безпосередній вплив на безпеку України та її союзників.
Ці події підкреслюють зростаючу стурбованість України щодо безпеки в регіоні Близького Сходу, оскільки Іран продовжує розвивати свій військовий потенціал. Участь України в обговореннях з країнами Близького Сходу та міжнародними партнерами демонструє її прагнення до стабільності та безпеки в регіоні, що, в свою чергу, може відобразитися на ширшій геополітичній ситуації, включаючи вплив на європейську безпеку.
Заходи, які вживаються в рамках міжнародної коаліції, можуть суттєво вплинути на зменшення загроз, що виходять з Ірану, та покращення ситуації в Україні.
Читайте також
- Лідери України, Британії, Франції та Німеччини узгодили пʼять принципів миру
- Зеленський заснував День Сил безпілотних систем: знищено цілей на 40 мільярдів доларів
- Українські експерти з дронів їдуть до Балтії: Латвія отримає системи протидії БПЛА
- Суд скасував рішення на користь Татарова: новий поворот у справі заступника голови ОП
- Зеленський оголосив про виконання плану дальнобійних санкцій та створив День Сил безпілотних систем
- Україна випробувала новий зенітний перехоплювач FP-7.x: знищує ракети на висоті до 25 км

