Зеленський у США зустрівся із сенаторами та конгресменами: про що говорили .
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з делегацією Конгресу США, до якої входили сенатори Бен Кардін, Кріс Салліван, Кріс Мерфі та конгресмен Кейн Мікс. Він висловив свою вдячність американським дипломатам і політикам за їхню допомогу та підтримку України. Зеленський розповів делегації про ситуацію з безпекою та про можливості зміцнення співпраці між Україною та США. Він також заявив, що рішучі дії можуть пришвидшити кінець російської агресії проти України. Зеленський наголосив на значенні лідерства Сполучених Штатів у світі для забезпечення миру між державами. Він також висловив свою вдячність Конгресу США та всім друзям свободи в Сенаті і Палаті представників за захист життя та підтримку. Зеленський розпочав свою поїздку до США з відвідування армійського заводу в Пенсильванії. Він також планує зустрітися з політичними лідерами країни, зокрема з президентом Джо Байденом та представниками Конгресу, щоб обговорити питання підтримки України. Зеленський також зустрівся з губернатором Пенсильванії та представниками цього штату.
Читайте також
- Землетруси в Чорному морі: поштовхи магнітудою до 4,8 зафіксували біля Криму
- Балістичний удар по Одещині: загиблий та троє поранених
- Масована атака на Запоріжжя та Суми: майже 900 ударів, є загиблі та поранені
- Атака дронів на Запоріжжя: загинула жінка, серед поранених 11-річна дитина
- У Криму запровадили графіки відключень світла: частина населених пунктів без електрики
- Удар по Запоріжжю 21 червня: поранено двох людей, серед них 67-річна жінка

