Зеленський ввів санкції проти російських операторів на окупованих територіях.

Санкції Зеленського проти операторів
Санкції Зеленського проти операторів Фото: Novyny.live

Санкції проти російських мобільних операторів та інтернет-провайдерів

Як повідомляє Novyny.live: Володимир Зеленський запровадив санкції проти десяти російських мобільних операторів та інтернет-провайдерів, які незаконно діють на тимчасово окупованих територіях України. Це рішення було ухвалене 13 червня 2023 року, коли президент України підписав указ №494/2026.

До переліку компаній, які потрапили під санкції, увійшли:

  • Луганські комунікації
  • Мобільні комунікаційні системи
  • Амтел-Зв’язок
  • Космічний зв’язок

Контроль за виконанням цього рішення покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Міжнародний контекст санкцій

Цей крок є частиною ширшої політики України щодо засудження дій Росії та підтримки національної безпеки. Водночас Єврокомісія презентувала 21-й пакет санкцій проти Росії, що свідчить про продовження міжнародного тиску на країну-агресора.

Запровадження санкцій проти російських мобільних операторів та інтернет-провайдерів підкреслює зусилля України щодо посилення своєї національної безпеки і боротьби з незаконною діяльністю на окупованих територіях. Це також вказує на тісну координацію дій України з міжнародними партнерами, які продовжують накладати санкції на Росію, що може вплинути на економічну ситуацію в країні-агресорі та її здатність вести війну. Такі рішення можуть слугувати важливим сигналом для інших країн щодо необхідності колективних дій у відповідь на агресію.


Читайте також

Реклама