"Жодної підготовки немає": Попенко розніс совковий піар чиновників на опалювальному сезоні.
Голова Спілки споживачів комунальних послуг критикує початок опалювального сезону
Голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко висловив своє незадоволення початком опалювального сезону в Україні. Він вважає, що глибоке комуністичне минуле ще не покинуло нас. За декілька останніх днів в інформаційних засобах поширюються заголовки про старт опалювального сезону у різних містах, таких як Київ і Вінниця. Це робиться з таким пишним пафосом, ніби цю перемогу здобули самі місцеві чиновники, а не працівники ЖКГ, які отримують мізерну заробітну плату.
“Читаєш новини і ошаліваєш від того, що відбувається, і усвідомлюєш наше глибоке комуністичне минуле, яке ще існує. Дві дні поспіль новини завалені заголовками про те, що в Києві, Вінниці і так далі почали подавати тепло в будинки, і все це з великим галасом, мовляв, саме місцеві чиновники досягли цієї перемоги, а не прості працівники ЖКГ з зарплатою 13 000 гривень”, - написав експерт.
Попенко вважає, що ця ситуація є неадекватною, оскільки давно вже зрозуміло, що ніхто нічого не робить або робить дуже мало для підготовки до опалювального сезону. Немає жодних заходів щодо підсилення теплових магістралей. Тим не менш, місцева та центральна влада продовжують доповідати своїм виборцям про свої "досягнення".
“Давно вже зрозуміло, що ніхто нічого не робить або робить мало для підготовки до опалювального сезону. Фактично все базується на обіцянках. Немає жодних підсилювальних механізмів на теплових магістралях. Але місцева та центральна влада з великим ентузіазмом доповідають про свої п'ятирічки, які вони здобули за 4 роки, або про те, як вони дбали про олімпійського ведмедика та піонерів. Просто пусті обіцянки. Мери (прем'єри і т. д.) кажуть, завжди готові, сказали батареям у багатоповерхівці” - додав експерт.
Нагадаємо, Галущенко розповів про запас газу для опалювального сезону.
Читайте також
- Податок на нерухомість-2026: кому доведеться платити до 25 тисяч гривень
- Акції «Газпрому» впали до мінімуму з 2009 року: що втратила Росія
- Жителям Снігурівської громади пропонують гранти до 65 000 грн: що треба знати
- Ціни на бензин і дизель впадуть до 7 гривень: названо причини
- Люксові авто, які розоряють власників: названо найненадійніші моделі
- Паливна криза в Криму: експерт назвав наслідки для РФ

