ВСУ знищили рідкісний російський Солнцепек: як ліквідували техніку за $15 млн.
Як повідомляє FREEДOM: Сьогодні, 25 серпня, на фронті відбулося 76 бойових зіткнень. Найбільші бої розгорнулися на Покровському та Лиманському напрямках. Українські військові знищили важку огнеметну систему "Солнцепек" росіян, перетворивши її на металобрухт. За даними Генерального штабу ЗСУ, Росія вже втратила близько сотні огнеметних систем. На Лиманському напрямку окупаційна армія РФ атакувала сім населених пунктів, а на Покровському напрямку противник намагався виштовхнути українських захисників 32 рази, проте безуспішно. Всього Росія втратила на фронті 870 військових лише за останню добу. Усього під час вторгнення в Україну, окупаційні сили втратили майже 1 млн 77 тис. осіб.
Українські захисники також знищили багато техніки та збили безпілотники ворога, показуючи стійкість та впевненість у перемозі на фронті.
Читайте також
- Прихильники MAHA розчаровані Трампом: чи втратить він голоси до 2028
- Прем'єр Словаччини заявив про безальтернативність переговорів для завершення війни
- Німеччина підвищує пенсійний вік до 70 років: коли зміни набудуть чинності
- Німеччина підтвердила підтримку України: безпека Європи залежить від її захисту
- G7 посилює військову допомогу Україні: що змінилося у позиції Трампа
- Росія провалює набір контрактників: темпи впали у півтора раза

