Як захистити українську ГТС від ударів Росії. Нардеп запропонував екзотичне рішення.
Український народний депутат Віктор Балога пропонує продати газотранспортну систему України Сполученим Штатам Америки відповідно до свого посту на Facebook. Балога вважає, що це єдиний спосіб зберегти систему і гарантувати постачання газу. Він також попереджає, що українська система може стати об'єктом подальших обстрілів, а збити всі ракети або безпілотники тяжко. Він закликає не чекати на нові обстріли, а зробити пропозицію американцям щодо покупки ГТС. Балога впевнений, що якщо система стане власністю США, жодна російська ракета не наважиться на неї.
Нагадаємо, вранці 15 січня в областях України відбулись аварійні відключення електроенергії внаслідок масованої ракетної атаки з боку Росії на критичну інфраструктуру. У Прикарпатті були зафіксовані об'єкти, які були атаковані, але сили протиповітряної оборони діяли. Також Росія атакувала енергетичну інфраструктуру Львівщини.
Читайте також
- УВКБ ООН запускає виплати в Україні з червня 2026: хто отримає до 12 300 грн
- Українці в Польщі отримують нові виплати: скільки грошей можна забрати
- Родини з дітьми в прифронтових регіонах отримають допомогу від ЮНІСЕФ у 2026 році
- Омбудсмен заявив про мобілізацію непридатних: як ТЦК ігнорують медичні документи
- Релігійний координатор отримав три роки в’язниці за ухилення від мобілізації
- Пошуки масового захоронення на Волині завершилися: що знайшли експедиції

