Як закордонні подорожі впливають на процес старіння: дослідження.

Вплив подорожей на старіння: наукове дослідження
Вплив подорожей на старіння: наукове дослідження

Учениці з Університету Едіт Коуен в місті Перт (Західна Австралія) провели дослідження щодо впливу подорожей до інших країн на здоров'я і прийшли до висновку, що це допомагає людям виглядати молодше.

"Старіння, як процес, є незворотним. Хоча це неможливо зупинити, його можна уповільнити", - сказала Фанглі Ху.

Дослідники заявляють, що знайомство з новими культурами, мовами та оточенням може позитивно вплинути на відповідь організму на стрес, підвищити імунну систему і прискорити обмін речовин.

"Простіше кажучи, система самозахисту стає більш стійкою. Гормони, що сприяють відновленню тканин, можуть вивільнятися та сприяти функціонуванню системи самовідновлення", - пояснила Ху.

Туристичні поїздки, як вважають експерти, сприяють здоровому способу життя, оскільки такі подорожі можуть покращити фізичне і психічне здоров'я та уповільнити старіння організму. У новому середовищі люди стають активнішими, авантюрними та спілкуються більше з оточуючими.

Дослідниця також зазначає, що психологічний аспект подорожей є важливим. Під час подорожей люди частіше спілкуються з цікавими незнайомцями, що може покращити настрій, зменшити почуття самотності і поліпшити когнітивні функції.

За даними опитування, Флоренція визнана найкомфортнішим містом Європи для пішого туризму. Вона славиться своєю неймовірною архітектурою, культурою та затишком. Всі важливі місця можна відвідати за 10-15 хвилин.

На другому місці розташувалася Венеція, а на третьому - Рига, столиця Латвії.


Читайте також

Отримай доступ в канал свіжих новин 112.ua