«Азов» взяв у полон росіянина, підрозділ якого розстрілював українських полонених.
06.10.2024
3323
Журналіст
Шосталь Олександр
06.10.2024
3323
Російські окупанти розстріляли українських військових, яких було взято в полон в Нью-Йорку. "Азов" повідомив про цей жахливий злочин, який був знятий дроном. Потім бійці затримали одного з винних у вбивстві. Він зізнався, що його підрозділ систематично вбиває полонених, в тому числі власних солдатів.
Омбудсман України Дмитро Лубінець заявив, що цей злочин має бути розслідований міжнародними організаціями. Він звернувся до ООН та МКЧХ з проханням розглянути цей випадок.
Також було виявлено докази катувань українських цивільних і військовополонених на окупованих територіях України та в РФ.
Читайте також
- 200 000 українців у російській неволі: як держава рятує полонених
- Булінг у школах зріс на 55%: омбудсмен заявив про провал системи захисту
- НМТ на Одещині тривав до ночі через тривогу: 129 учасників складали тест після 21:00
- 60 українців вивезли з окупації та Росії: як відбувалась евакуація
- Лубінець зафіксував чотири смерті мобілізованих у приміщеннях ТЦК
- Лубінець назвав кричущі цифри: понад 5,7 млн українців виїхали за кордон

