Переможець лотереї Omaze продає будинок у Лондоні за £4,5 мільйона: на що підуть гроші.

Переможець лотереї Omaze продає будинок у Лондоні за £4,5 мільйона: на що підуть гроші
Переможець лотереї Omaze продає будинок у Лондоні за £4,5 мільйона: на що підуть гроші Фото: The Sun

У Лондоні на продаж виставили найдорогоціннішу квартиру Британії

Як повідомляє The Sun: У Британії з’явилася найбільш дорога квартира, яку оцінили у £4.5 мільйона. Її придбав майбутній батько на розіграші квитка вартістю всього £10.

Роджер Кана став власником георгіанського townhouse у травні і вже вирішив його продати. Будинок розташований неподалік ринку Бороду в Лондоні.

SWNS

Роджер та його дружина Шаліні вирішили продати квартиру, щоб дати своєму синові «найкращий старт можливий». У продаж вийшов п’ятиповерховий будинок з чотирма спальнями та виглядом на Шард.

Кана витратив всього £35 на квитки, що став «найнеймовірнішим моментом», який вивів його родину з орендованої квартири в Хейз на центральні вулиці Лондона.

“З того часу прихід нашого малюка зробив це ще більш особливим,” сказав Кана.

“Це був найкращий рік нашого життя. Ми завжди будемо берегти спогади, які ми створили як нова сім’я в цьому будинку.”

“Завдяки £250,000, які ми також виграли, ми завжди знали, що могли б залишитися тут роками без проблем з витратами – але вирішили продати, адже гроші від продажу змінять усе для нас.”
“Ми можемо дати синові найкращий старт, допомогти нашим близьким, спланувати безпечне майбутнє та ще залишити гроші для того, щоб насолоджуватися життям,” додав Кана.
“Цей досвід дійсно змінив наше життя – ми відчуваємо себе надзвичайно щасливими.”

Роджер Кана став одним з 40 переможців Omaze, які раптово стали мільйонерами.

Він переїхав до Великої Британії з Гоа, Індія, вісім років тому і намагався заощадити на первісний внесок для іпотеки до народження сина.

“Моя дружина – бухгалтер, але не треба бути фахівцем у цифрах, щоб зрозуміти, що перетворення £35 на £4.5 мільйона – це чудовий прибуток,” зазначив він.

Спадщина дому позначена унікальним знаком “Take Courage”, а всередині його облаштовано дизайнерськими інтер'єрами, індивідуальною кухнею та розкішними ванними кімнатами.

Розширена сонячна кімната з металевими каркасами виходить на сад, спроектований переможцями Золотих медалей Шоу квітів Челсі.

“Всі переможці Omaze мають можливість жити в своєму новому будинку, здавати його в оренду для додаткового доходу або продати його одразу після отримання ключів – вибір залишається за ними,” додав представник Omaze.
SWNS

Omaze пишається тим, що змогла створити 40 мільйонерів і зібрати понад £100 мільйонів на благодійні цілі у Великій Британії.

SWNS SWNS

Історія Роджера Кани демонструє, як випадок може змінити життя звичайної людини. Успіх у розіграші не лише дозволив йому стати власником елітного житла, а й суттєво поліпшити фінансовий стан родини. Тепер, зосередившись на майбутньому сина і рідних, Роджер планує змінити своє життя на краще. Ця подія також підкреслює вплив благодійних ініціатив, які можуть реально змінювати життєві обставини людей.


Читайте також

Реклама